top of page

The Good Wave Projec Group

Public·32 members
Otto Polyakov
Otto Polyakov

Qreni Oyunu - PC ve Mobilde Ücretsiz Korku Deneyimi


Granny 2 oyunu yön tuşları, SHIFT ve "E" tuşuyla oynanıyor. SHIFT tuşuyla hızlı koşun. E ile kapalı olan kapıları açın. Yön tuşlarıyla da kahramanınız Grani'yi yönlendirin. Hastahanede koridorlarında dolaşan hemşirelere yakalanmadan binayı sessizce terk etmeniz gerekiyor. bunun için üstünde yeşil renkli tabela bulunan ve üzerinde "EXIT" yazan kapılardan dışarı çıkarak granny 2 oyunu oynayın. Her doğru kapıdan çıkıp bir sonraki bölüme geçiş yaptığınızda bölümü tamamlıyorsunuz ve sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. her bölüm başlarken yapmanız gereken işlemler size ekranda yazı olarak gösteriliyor. Her bölümde ekranda aynı yazıyı göreceksiniz. Ekranda yazan yazının Türkçe karşılığında "Şu anda bir odanın içindesiniz. Ses çıkarmadan ve hemşirelere yakalanmadan dışarı çıkmalısınız" yazıyor. Koridorda kaçerken hemşireler sizi görürse hemen size doğru koşmaya başlıyorlar. Eğer hemşireler size dokunursa yanıyorsunuz ve aynı bölüme yeniden başlamanız gerekiyor.
qreni oyunu yuklematchington malikhanesi match-3 oyununun yeni güncellemesi gelmiş bugün içinde yaparsan sevinirim toprak hocam hiç hileli oyun oynamadım bu güne kadar ilki sana kısmetmiş nolur bugün içinde yap inşallah


İlk taksit yeterince korkutucu değil gibi, Büyükanne: Bölüm 2 , kaçışınızı daha zorlu ve omurga soğutma yaparak korkutucu faktörü iki katına çıkarır . Yeni olan Granny artık yalnız değil ve oyuncuların sadece Granny'den değil, aynı derecede katil bir Büyükbaba'dan da kaçması gerekecek. Büyükanne: Bölüm 2 kesinlikle ekranınızı taramasını yapacak bir korku oyunudur . Hayatta kalabileceğinizi ve evi canlı hale getirebileceğinizi düşünüyorsanız, denemekten çekinmeyin.


Büyükanne: Bölüm 2 zevk için ilk oyun hakkında herhangi bir bilgiye ihtiyacınız yok. Tıpkı diğer popüler korku oyunları gibi, oyunun amacı kaçmaktır. Bunu nasıl yapacağınız, her şeyi zorlaştıran şeydir, düpedüz korkutucu olmamaktır, çünkü bir çift katil büyükanne ve büyükbaba kapının kilidini açacak anahtarları ararken sizi evin etrafında kovalayacaktır. Ve kovalamaca yeterince zorlu değil gibi, her dönüşte yolunuzu engelleyen ayı tuzakları da var. Çoğu zaman, onlara yakalanmak kaçınılmaz olur ve psiko büyükanneleriniz ortaya çıkmadan onları olabildiğince çabuk sallamanız gerekir! Bu, kapı anahtarlarını bulmak için bulmacaları çözmenin ek zorluklarıyla kanlı bir saklambaç oyunu oynamak gibi.


Granny oyunumuzda sizlerde şimdi harika bir şekilde Granny evi için sizlerde Fare ile kontrol ederek harika bir şekilde sizlerde evde harika bir şekilde sizlerde şifreleri bulun ve daha sonra ise de oyunda başarıyı yakalamaya çalışın. Oyunda herkese keyifli dakikalar dileriz.


Oyunun olayı mobil versiyonlarda belirtilmemiştir. Steam sürümünde oyun, ormanda yürüyen oyuncunun bir sahnesi ile başlar. Oyuncu Granny'nin evini bulur ve eve doğru koşar. Daha sonra Granny tarafından saldırıya uğrar. Oyuncu, oyunu düzgün şekilde başlatan bir yatakta uyanır. Bodrum katında duvarlarının içinde bulunan bir masanın üzerindeki bir nota ve oyuncunun uyandığı odadaki masa ve çekmecelerde bulunan kazınmış yazılara göre, oyuncu Granny'nin ilk tuzağa düşürdüğü kişi değildir. Önceki tutsağın evden kaçıp kaçmadığı belli olmamakla birlikte, bu kişi bodrum katındaki notta oldukça kötü yaralandığını ve kaçma şansının çok az olduğunun farkında olduğunu yazmıştır.


Oyun, çeşitli medya platformlarında viral bir hit haline geldi ve Mayıs 2018'de YouTube'da en çok görüntülenen ikinci mobil video oyunu oldu. Google Play Store'da 5 yıldız üzerinden 4.2 ve App Store'da 5 yıldız üzerinden 4.4 yıldız aldı. Oyun ayrıca oyuncunun cihazlarına kötü amaçlı yazılım bulaştırmak için tasarlanmış bir aldatmaca oyunu olan Scary Granny gibi çok sayıda klon üretti. Oyun, Haziran 2019 itibarıyla 100 milyondan fazla indirildi..[2]


Apple'ın yayınlama politikaları nedeniyle Granny 3 şu anda iOS'ta kullanılamıyor. Seri geliştirici DVloper, Apple'ın önceki iki oyuna benzerliği nedeniyle oyunu "spam" olarak gördüğünü tweet aracılığıyla açıkladı. Böylece DVloper, Apple'ın politikaları nedeniyle oyunun App Store'da mevcut olmayacağını duyurdu.


Önceki bölümlerin aksine, oyuncu bu sefer şato gibi bir eve kendi isteğiyle girer.Girdiği zaman aniden köprü kapanır ancak oyuncu aldırmadan yoluna devam eder ve evin kapısına kadar gelir.Arkasını döndüğü zaman Grandpa belirir ve pompalı tüfek ile oyuncuyu vurur. 2. oyunda Slendrina'nın bebeği varken, bu oyunda Slendrina'nın ta kendisi vardır.Slendrina, oyuncunun önüne sürekli çıkacaktır.Oyuncu,eğer farklı yöne bakarak Slendria'dan kurtulabilir.Eğer oyuncu, Teddyi beşiğe atarsa,yine Slendrina'yı görücektir ve Slendrina,1. oyunun aksine oyuncuya bir anahtar verecektir.büyükbabanın menzilli bir silah işlevi gören bir pompalı tüfek kullanması gibi düşman davranışındaki bazı küçük değişiklikler ve bazı küçük değişikliklerle birlikte, önceki girişlerle aynıdır. kilit toplama gibi yeni oyun mekanikleri vardır. Oyuncu, iki farklı yoldan kaçabilir. Bunlar, kapı ve metrodur. Bodrum katındaki treni kontrol eden bir robot vardır. Oyuncu robotu yenmek için ya sapanla 2 defa robota vuracak, ya da 'coin'i bilete çevirip robota okutması gerekecektir. Hendekte bir timsah gizlenirken, ilk Granny oyunundaki karga geri döner. Oyuncu, odun ve kibrit kullanarak kargayı kısa sürede olsa yuvasından edebilir. 1. oyunda karpuz varken bu oyunda hindistan cevizi vardır. Oyuncu, kokonatı giyotinde keserek içinden çıkan eşyaları alabilir.Eğer oyuncu kaybederse, Çatıdan aşağı atılma, Arabada fişek patlama gibi bazı sonlar görecektir.


Nənə 3-ə xoş gəlmisiniz! Nənə və babanın birlikdə yeni bir evi var. Həmişəki kimi, evin ətrafını gözdən salmaq və onu qorumaqdan başqa heç kimin bu yerə təcavüz etməməsi üçün vacib bir şey etmirlər. Bir məhbus olaraq beşinci gündən əvvəl buradan çıxmalısan. Ancaq diqqətli olmalısan. Yerə bir şey düşürsən və ya xırıltılı bir yerdə gəzirsənsə, nənə səsini eşidəcəkdir. Dədə çox yaxşı eşitmir, amma ov tüfəngi ilə hərəkət edən hər şeyi vurmağı sevir. Serialın yeni oyununda, nənənizin nəvəsi Slendrina da var ki, o zaman-zaman ortaya çıxır və qeyri-iradi olmağınızı çətinləşdirməyə çalışır. Görürsənsə, başını çevirib bacardığın qədər baxmalısan. Onların ölümcül baxışları ilə heç vaxt üz-üzə gəlməməlisən. Yataqların, divanların və ya şkafların altında gizlənə bilərsən, ancaq heç vaxt səngərə atlanmazsan. Ehtiyatlı ol!


qreni oyunu yukle pulsuz


qreni oyunu yukle kompyuter ucun


qreni oyunu yukle steam


qreni oyunu yukle microsoft store


qreni oyunu yukle apk


qreni oyunu yukle android


qreni oyunu yukle ios


qreni oyunu yukle windows 10


qreni oyunu yukle windows 7


qreni oyunu yukle windows 8


qreni oyunu yukle mac


qreni oyunu yukle linux


qreni oyunu yukle online


qreni oyunu yukle offline


qreni oyunu yukle tamindir


qreni oyunu yukle indir ve oyna


qreni oyunu yukle full versiya


qreni oyunu yukle demo versiya


qreni oyunu yukle yeni versiya


qreni oyunu yukle eski versiya


qreni oyunu yukle korku oyunu


qreni oyunu yukle atmosferli oyun


qreni oyunu yukle grafikli oyun


qreni oyunu yukle sesli oyun


qreni oyunu yukle türkçe dil seçeneği


qreni oyunu yukle ingilis dil seçeneği


qreni oyunu yukle rus dil seçeneği


qreni oyunu yukle alman dil seçeneği


qreni oyunu yukle fransız dil seçeneği


qreni oyunu yukle ispan dil seçeneği


qreni oyunu yukle italyan dil seçeneği


qreni oyunu yukle çin dil seçeneği


qreni oyunu yukle japon dil seçeneği


qreni oyunu yukle kore dil seçeneği


qreni oyunu yukle arap dil seçeneği


qreni oyunu yukle fars dil seçeneği


qreni oyunu yukle hint dil seçeneği


qreni oyunu yukle portugal dil seçeneği


qreni oyunu yukle isveç dil seçeneği


qreni oyunu yukle norveç dil seçeneği


qreni oyunu yukle danimarka dil seçeneği


qreni oyunu yukle finlandiya dil seçeneği


qreni oyunu yukle polşa dil seçeneği


qreni oyunu yukle çexiya dil seçeneği


qreni oyunu yukle macaristan dil seçeneği


qreni oyunu yukle rumıniya dil seçeneği


Horror Granny, bir hastanede kapalı durumdayız bu durumu ortadan kaldırabilmek için bulmacaları çözdüğümüz ve bölümleri geçtiğimiz bir 3d oyun. Oyunda bir hastanede kapalı kalmış durumdayız. Hastanede yaşayan bir canavar var. Bu canavara dikkat ederek bölümlerde bulunan bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Bulmacaları çözerek bölümlerde ilerleme kaydediyoruz. Hastaneden kaçabilmek için bütün bölümlerdeki bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Bulmacaları çözerken karşımıza aniden hastanede yaşayan canavar çıkabilir dikkatli olmamız gerekiyor. Horror Granny biz korku oyunu sevenler için düşünülerek hazırlanmış korku sınırlarımızı zorlayan eğlenceli bir 3d oyun olarak karşımıza çıkmış durumda.


Granny oyunuyla büyükannenin evinden kaçmak için 5 gününüz var ve sandığınız kadar kolay olmayacak. Kasvetli bir evde oldukça karanlık bir atmosfer hakim ve evde kilitli kalmış durumdayız. Büyükanne her şeyi duyar ve oldukça sessiz bir şekilde kaçmaya çalışmalı, gerektiğinde yatak veya dolap gibi eşyaların içine saklanmalıyız. Oyunu size saldırılamayan moduyla indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.


Granny Outwitt'te birçok dehşet verici an bulunuyor ve oyunun zorluk seviyesi son derece yüksek. Sonuç olarak, ürkütücü hayranlar hedeflerini tamamlayamıyor. Bu nedenle, korku oyunlarını fethetmelerine yardımcı olabilecek modifiye edilmiş versiyonu veya alternatif olarak Granny Outwitt Mod Apk'yi getirdik.


Böylesine zor bir senaryoya sahip oyun, böyle bir oyunu nasıl kazanabileceğinizi hayal etmeyi neredeyse imkansız hale getirebilir. Kullanıcıların oyuna olan taleplerini ve deneyimi tamamlama isteklerini dikkate alarak. Geliştiriciler, oyunun mod versiyonunu geliştirdiler.


Büyükanne, çeşitli görevleri tamamlama söz konusu olduğunda en zorlu oyundur. Evde çok fazla hassas eşya ve çeşitli tuzaklar olduğu için kısa sürede kaçmak zordur. Bu sorunla başa çıkmak için uzmanlar, oyunun bu modlu versiyonunu zorluğa dayalı olarak geliştirdiler.


Modlu oynanışı, korku oyunu içinde farklı gelişmiş özellikler sunar. Bu özelliklerden biri de oyuncunun av tüfeğini düşmanına vermesini sağlayan Tanrı Modu. Örümceği yüzüne yapıştırın, büyükanneyi zıplayarak öldürün, nesneyi klonlayarak klonlayın, nesneyi yok ederek yok edin ve daha fazlasını yapın.


Bu heyecan verici oyun sırasında, kazanmak istiyorsanız uymanız gereken belirli kurallar vardır. Oyunda hayatta kalmanın iki yolu var. İlk yöntem hiç ses çıkarmadan sorunsuz hareket etmek veya öncelikli olarak büyükanneyi öldürmektir. Tüm bu hileleri denemenize rağmen hala Android oyununu bitiremediyseniz.


Burada sunduğumuz Granny Outwitt Mod Menüsü, Mod Özellikleri açısından zengin kabul edilir. Aşağıda, bu özellikleri ayrıntılı olarak tartışacağız. Bahsedilen önemli detayları okumak bile oyunu anlamayı kolaylaştıracaktır.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page